Spotkania z historią, Zamojski Festiwal Filmowy Zamość 22-24 sierpnia 2024

POTAŃCÓWKA - lata 20. lata 30. (2017.08.17)

Stowarzyszenie Turystyka z Pasją, Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" i Miasto Zamość zapraszają na Potańcówkę w stylu lat 20-30. Wydarzenie organizowane jest w ramach 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego "Spotkania z historią". Potańcówka odbędzie się 17 sierpnia 2017r. (w czwartek) w godz. 19:00-21:00 na Rynku Wodnym.

W programie: Zabawa przy muzyce na żywo z dwudziestolecia międzywojennego, opowieści o minionym Zamościu, konkurs z nagrodami, niespodzianki. Zapraszamy w stylizacjach z dwudziestolecia międzywojennego, dla najlepiej przebranych uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody.

Wstęp wolny.

Spotkania z historią

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wspólna inicjatywa Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A., Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu i Miasta Zamość. Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmu dokumentalnego, animowanego i reportażu filmowego o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Zamość - Perła Renesansu.

Masz pytania?

+48 84 639 23 13 ckf@stylowy.net
  • logo CKF Stylowy
  • logo Zamość
  • logo TVP
  • Logo mkidn
  • Logo PISF

Projekt: DotBek