Spotkania z historią, Zamojski Festiwal Filmowy Zamość 17-19 sierpnia 2023

Filmowe Lato w zasięgu Orange (2018.08.16 - 2018.08.17)

Filmowe Lato w zasięgu Orange zaprasza na filmowe hity w kinie plenerowym w Zamościu, gdzie obejrzymy oscarową produkcję „La La Land” i jedną z ostatnich komedii Woody'ego Allena „Śmietanka towarzyska”. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Organizatorem przedsięwzięcia jest sieć kin Multikino, a sponsorem Orange. Filmowe lato w zasięgu Orange jest wydarzeniem towarzyszącym 6. ZFF "Spotkania z historią".

16 sierpnia 2018 Filmowe Lato w zasięgu Orange dotrze na Lubelszczyznę. Pierwszego wieczoru, na Rynku w Zamościu, obejrzymy obsypany nagrodami „La La Land”. Film opowiada historię miłości początkującej aktorki Mii (Emma Stone) i utalentowanego jazzmana Sebastiana (Ryan Gosling). Drugiego dnia zobaczymy „Śmietankę towarzyską” w reżyserii Woody’ego Allena – geniusza kina, zdobywcy czterech Oscarów i dwudziestu nominacji do tej nagrody. Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles.

 

HARMONOGRAM PROJEKCJI \ Rynek Wielki w Zamościu

16.08, g. 20.30 „La La Land”

17.08, g. 20.30 „Śmietanka towarzyska”

Spotkania z historią

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wspólna inicjatywa Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A., Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu i Miasta Zamość. Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmu dokumentalnego, animowanego i reportażu filmowego o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Zamość - Perła Renesansu.

Masz pytania?

+48 84 639 23 13 ckf@stylowy.net
  • logo CKF Stylowy
  • logo Zamość
  • logo TVP
  • Logo mkidn
  • Logo PISF

Projekt: DotBek