Spotkania z historią, Zamojski Festiwal Filmowy Zamość 22-24 sierpnia 2024

Wystawy historyczne (2018.08.16 - 2018.08.19)

W ramach wydarzeń towarzyszących 6. ZFF „Spotkania z historią” zapraszamy na wystawy muzealne „W drodze ku Niepodległej. Bitwy oręża polskiego w sztuce” oraz „Wielka wojna - polskie drogi do Niepodległości” , a także na wystawę fotograficzną Mieczysława Cybulskiego „Alarm dla miasta Warszawy 1939”.

Na wystawy muzealne wstęp wolny w dniach 16-18.08.2018 za okazaniem wejściówek z pokazów filmowych lub identyfikatorów festiwalowych. Wystawy prezentowane są przez Muzeum Zamojskie w Zamościu oraz Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał.

Wystawę fotograficzną można zobaczyć w budynku Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w Galerii Stylowy, ul. Odrodzenia 9 /hol przed wejściem do sal kinowych/. Wstęp wolny.

Spotkania z historią

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wspólna inicjatywa Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A., Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu i Miasta Zamość. Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmu dokumentalnego, animowanego i reportażu filmowego o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Zamość - Perła Renesansu.

Masz pytania?

+48 84 639 23 13 ckf@stylowy.net
  • logo CKF Stylowy
  • logo Zamość
  • logo TVP
  • Logo mkidn
  • Logo PISF

Projekt: DotBek