Spotkania z historią, Zamojski Festiwal Filmowy Zamość 22-24 sierpnia 2024

Voice Band & Ewelina Flinta oraz Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego (2023.08.19)

Voice Band to jedyny w Polsce zespół nawiązujący do międzywojennej tradycji rewelersów. Koncerty tej grupy, to wzruszająca podróż w czasie do lat 20. i 30. minionego stulecia, pełna szlagierów z polskich rewii, kabaretów i nie tylko! Z Voice Band gościnnie wystąpi wyjątkowa Artystka: czysta charyzma, muzykalność i głos, jaki zdarza się raz na kilkadziesiąt lat! Po prostu: Ewelina Flinta! A towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert „W siódmym niebie” w sobotę 19 sierpnia 2023 na Rynku Wielkim w Zamościu. Występ muzyków uświetni galę finałową 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Początek gali o godz. 20:00. Wstęp wolny.

 

Organizatorami 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Miasto Zamość, Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A.

Spotkania z historią

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wspólna inicjatywa Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A., Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu i Miasta Zamość. Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmu dokumentalnego, animowanego i reportażu filmowego o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Zamość - Perła Renesansu.

Masz pytania?

+48 84 639 23 13 ckf@stylowy.net
  • logo CKF Stylowy
  • logo Zamość
  • logo TVP
  • Logo PISF

Projekt: DotBek