Spotkania z historią, Zamojski Festiwal Filmowy Zamość 14-17 sierpnia 2019

Zostań wolontariuszem 5. ZFF "Spotkania z historią" (22-07)

Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy pomogą przy obsłudze 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” w dniach 16-19 sierpnia 2017.

Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu, a jej najważniejszą korzyścią jest aktywne jego współtworzenie. Festiwal daje wolontariuszowi możliwość spotkania ciekawych twórców filmowych, udziału w pokazach filmowych, wydarzeniach towarzyszących. Po zakończeniu festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie o odbytym wolontariacie wraz z krótką opinią.

Będziemy potrzebowali wolontariuszy do pomocy przy obsłudze i nadzorze projekcji konkursowych w kinie oraz przy obsłudze punktów informacyjno-promocyjnych na Rynku Wielkim w Zamościu i w obiekcie CKF Stylowy.

Chętnych prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: wolontariat@stylowy.net

Spotkania z historią

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wspólna inicjatywa TVP Historia, Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmu dokumentalnego i reportażu o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Perły Renesansu.

Masz pytania?

+48 84 639 23 13 ckf@stylowy.net

Projekt: DotBek