Spotkania z historią, Zamojski Festiwal Filmowy Zamość 19-21 sierpnia 2021

Konkurs 8. ZFF "Spotkania z historią" - przełożony nabór filmów (27-03)

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią nabór filmów dokumentalnych do konkursu 8. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”, który miał się rozpocząć 31 marca, zostaje przełożony. Na zgłoszenia czekamy od 30 kwietnia do 31 maja 2020. Festiwal planujemy w dniach 20-22.08.2020. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest w zakładce FESTIWAL/KONKURS.

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią" to wspólna inicjatywa Centrum Kultury Filmowej „Stylowy" w Zamościu, Miasta Zamość oraz Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A. Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmów dokumentalnych, animowanych oraz reportaży filmowych o tematyce historycznej. Festiwal powstał dla podkreślenia wagi i znaczenia polskich filmów historycznych oraz ich twórców. Skierowany jest do pasjonatów historii, miłośników dobrego kina i filmu historycznego, a także do twórców, dystrybutorów i producentów filmowych.

Spotkania z historią

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wspólna inicjatywa Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A., Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu i Miasta Zamość. Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmu dokumentalnego, animowanego i reportażu filmowego o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Zamość - Perła Renesansu.

Masz pytania?

+48 84 639 23 13 ckf@stylowy.net
  • logo CKF Stylowy
  • logo Zamość
  • logo TVP
  • Logo mkidn
  • Logo PISF

Projekt: DotBek