Spotkania z historią, Zamojski Festiwal Filmowy Zamość 17-19 sierpnia 2023

10. KONKURS FILMÓW O TEMATYCE HISTORYCZNEJ (02-03)

28 marca 2022 rozpoczynamy nabór seriali fabularnych, seriali dokumentalnych, filmów dokumentalnych, reportaży filmowych i filmów animowanych o tematyce historycznej do konkursu 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”.

Do konkursu zostaną zakwalifikowane filmy bez ograniczeń czasowych, wyprodukowane w 2021 lub 2022 roku. Na filmy i zgłoszenia czekamy do 31 maja 2022! Oficjalne wyniki selekcji zostaną ogłoszone 05 lipca 2022. Projekcje konkursowe filmów nominowanych do nagrody głównej odbędą się w Zamościu w dniach 18-20 sierpnia 2022 w siedzibie Centrum Kultury Filmowej "Stylowy". Organizatorami Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Miasto Zamość i Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A.


W celu zgłoszenia filmu do konkursu 10. ZFF „Spotkania z historią” prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza online -FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Spotkania z historią

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” to wspólna inicjatywa Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A., Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu i Miasta Zamość. Festiwal poświęcony jest zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejsza część to konkurs filmu dokumentalnego, animowanego i reportażu filmowego o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Zamość - Perła Renesansu.

Masz pytania?

+48 84 639 23 13 ckf@stylowy.net
  • logo CKF Stylowy
  • logo Zamość
  • logo TVP
  • Logo mkidn
  • Logo PISF

Projekt: DotBek